en pl de ru
Menu:
O Firmie
Produkty
URZĄDZENIA CHŁODNICZE
URZĄDZENIA GRZEWCZE
Bufety, bary, linie wydawcze
Okapy i akcesoria budowlane
Stoły, szafki, nadstawki, stoły wiszące
Meble do zmywalni
Magazynowanie
Transport
Wyroby uzupełniające
Aktualności
Do Pobrania
Biuletyn
Koszyk
Zamów katalog
Galeria
Kontakt
Produkty
URZĄDZENIA CHŁODNICZE
URZĄDZENIA CHŁODNICZE
URZĄDZENIA GRZEWCZE
URZĄDZENIA GRZEWCZE
Bufety, bary, linie wydawcze
Bufety, bary, linie wydaw...
Okapy i akcesoria budowlane
Okapy i akcesoria budowla...
Stoły, szafki, nadstawki, stoły wiszące
Stoły, szafki, nadstawki,...
Meble do zmywalni
Meble do zmywalni
Magazynowanie
Magazynowanie
Transport
Transport
Wyroby uzupełniające
Wyroby uzupełniające

 

 

ZAMÓW DRUKOWANY KATALOG >>>

 

 

 

 

 

 

URZĄDZENIA GASTRONOMICZNE

Wyposażanie gastronomiczne produkowane w naszej fabryce w Białymstoku to urządzenia gastronomiczne o nowoczesnej konstrukcji i starannym wykonaniu oraz pozostały sprzęt gastronomiczny – taki jak np. meble, okapy, sufity wentylacyjne czy odwodnienia. Urządzenia gastronomiczne tworzące asortyment produktowy naszej fabryki są konstruowane przez naszych specjalistów i w całości produkowane w naszym zakładzie.

Kupując sprzęt gastronomiczny marki Gort klient ma pewność, że wybrane przez niego wyposażenie gastronomiczne stanowi produkt polski, zaprojektowany i wytworzony „od a do z” w naszej fabryce w Białymstoku. Nasi konstruktorzy, technolodzy oraz kontrolerzy jakości mają pieczę nad każdym etapem powstawania wyrobów i dokładają starań aby wszystkie produkowane urządzenia gastronomiczne charakteryzowała wysoka jakość, trwałość i estetyka.

Kompletne wyposażenie gastronomiczne niezbędne w kuchniach hotelowych, szpitalnych, szkolnych, w restauracjach, barach itp. można zakupić w naszej fabryce. Gastronomiczne urządzenia, które produkujemy sami stanowią większościowe wyposażenie gastronomii w każdym obiekcie zbiorowego żywienia.  Sprzęt gastronomiczny, którego produkcją się nie zajmujemy, kompletujemy dla klienta czerpiąc w trakcie wyboru tych maszyn z naszych wieloletnich doświadczeń i znajomości rynku producentów. Kupując kompletne wyposażenie gastronomii w naszej firmie klient zyskuje gwarancję, że wszystkie elementy będą odpowiednio współgrać i będą fachowo dobrane. Co roku uruchamiamy kilkadziesiąt nowych kuchni i dysponujemy wiedzą o tym, jaki sprzęt gastronomiczny najlepiej spełni zadane przez klienta funkcje. Gastronomiczne urządzenia i wyposażenie dodatkowe zestawiamy ze sobą w taki sposób aby dostarczone wyposażenie gastronomii spełniało rygorystyczne wymagania sanitarne oraz aby zoptymalizowane były ważne parametry dodatkowe – jak np. zużycie energii.

Wyposażenie gastronomiczne nasi klienci wybierają i kupują nie mając często wystarczającego doświadczenia w tej materii. Decydując się na współpracę z nami odpowiedzialność za stworzenie zaplecza przesuwają na fachowców, który tylko tym się zajmują i w tym specjalizują. Doradzamy, podpowiadamy, projektujemy. Zanim dojdziemy wraz z klientem do etapu, gdy trzeba wybrać gastronomiczne urządzenia i zdecydować się na określone ich modele, wspólne omawiamy potrzeby klientów i ich życzenia związane z zapleczem, które ma powstać.

Staramy się jak najlepiej poznać potrzeby inwestorów i stworzyć kuchnię, która pozwoli zrealizować zaplanowane przez nich zadania. Jesteśmy otwarci na indywidualne pomysły i chętnie realizujemy nietypowe zamówienia projektując i konstruując dla określonego klienta niestandardowe urządzenia gastronomiczne. Wyposażenie gastronomii to dziedzina, w której nasi konstruktorzy i pozostali specjaliści działają od wielu lat stale podnosząc swoje kwalifikacje. Sprzęt gastronomiczny, jego tworzenie, instalowanie, serwisowanie, to nasz chleb powszedni i po latach pozwalamy sobie twierdzić, że doskonale się na tym znamy.

Wyposażenie gastronomiczne – zarówno obiektów niewielkich (np. bar) jak i największych (np. duże zaplecza hotelowe, szpitalne czy kantyny na kilka tysięcy konsumentów) – tworzymy z jednakową dokładnością i starannością. To nikt inny jak grono zadowolonych klientów pozwala nam stale się rozwijać, pozyskiwać kolejne zamówienia i dostarczać sprzęt gastronomiczny dla coraz bardziej wymagających inwestorów. Wielu dziś twierdzi, że łatwo jest dostarczyć wyposażenie gastronomiczne i ludzie, którzy zajęli się tym „wczoraj” oferują rozmaite sprzęty i usługi w tym zakresie. Jednak niewielu potrafi wziąć na siebie całościową odpowiedzialność za zaprojektowanie i uruchomienie zaplecza (zwłaszcza większego) w taki sposób, by gastronomiczne urządzenia i inne dostarczone elementy przez wiele lat służyły klientom nie wymagając częstej wymiany czy kosztownych remontów. Kuchnie tworzymy „z głową”.

Zapraszamy do współpracy. Najlepszą rekomendację tworzy grupa klientów, którzy nam zaufali.        

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA DO ŚCIĄGNIĘCIA

Multimedialny katalog produktów Gort SA - 1 z 3 [10.00 MB][.rar]
Multimedialny katalog produktów Gort SA - 2 z 3 [10.00 MB][.rar]
Multimedialny katalog produktów Gort SA - 3 z 3 [6.68 MB][.rar]
 
napisz do nas  
 
start wstecz do góry