Fabryka Maszyn Gastronomicznych GORT to firma rodzinna, producent wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych dla profesjonalnej gastronomii.
Nasza fabryka jest zlokalizowana w Białymstoku, gdzie w 2004 roku, w nowo zbudowanych, nowoczesnych halach została uruchomiona produkcja.

GORT Fabryka maszyn gastronomicznychGORT Fabryka maszyn gastronomicznych 2

Rozwiązania konstrukcyjne urządzeń marki GORT są opracowywane przez liczny zespół doświadczonych inżynierów.
Urządzenia są następnie w całości produkowane w naszej fabryce.
Polska konstrukcja i produkcja w całości wykonywana w zakładzie w Białymstoku dają nam kontrolę nad jakością wyrobów.

urządzenia gastronomiczne1urządzenia gastronomiczne2

Ważną część naszej sprzedaży stanowi eksport. Urządzenia marki GORT pracują w kuchniach w różnych krajach świata i – co szczególnie ważne – w wielu obiektach hotelowych należących do międzynarodowych sieci hoteli (np. Hilton, Sheraton, Westin). Jakość urządzeń marki GORT jest akceptowana i uznana przez ten szczególnie wymagający segment użytkowników. Z uwagi na najbardziej wymagających odbiorców zagranicznych, nasze urządzenia są certyfikowane przez najbardziej rygorystyczne, zagraniczne jednostki certyfikacyjne.

Charakterystyczne dla Fabryki GORT jest także posiadanie bardzo nowoczesnego parku maszynowego.
Z punktu widzenia technologii, urządzenia marki GORT są produkowane przy wykorzystaniu najnowocześniejszych dostępnych na rynku urządzeń.
Jest to sytuacja ciekawa i nieco nietypowa. Większość bowiem starych, europejskich fabryk posiada stosunkowo stary park maszynowy.
W naszej fabryce pracują tylko nowoczesne urządzenia, najlepsze w swojej klasie.

Produkcja w POLSCE – nowoczesna fabryka.