B2B  | 

Polska produkcja najwyższej jakości

Producent Urządzeń Gastronomicznych GORT to rodzinna firma, która od 2004 roku dostarcza najlepsze rozwiązania dedykowane profesjonalnej gastronomii. Dzięki zespołowi wysokiej klasy specjalistów i konstruktorów, a także nowoczesnej fabryce zlokalizowanej w Białymstoku, nie jesteśmy ograniczeni katalogiem. Nasi projektanci pozostają otwarci na pomysły i potrzeby Klientów przy realizacji trudnych i nietypowych zleceń. Dzięki naszemu doświadczeniu świetnie znamy potrzeby zarówno naszych Partnerów Handlowych, jak i ich Klientów. Rozumiemy branżę i na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy. Nasi doradcy płynnie poruszają się w zagadnieniach projektów technologicznych, dzięki czemu możemy służyć radą naszym Klientom i realizować kompleksowo nawet najbardziej wymagające zlecenia od wykonania projektu przez produkcję, aż po montaż urządzeń.

Zespół

Sukces firmy GORT od prawie 20 lat tworzą ludzie, którzy z zapałem angażują się we wszystkie nasze działania. Poszerzając zespół wybieramy osoby z silną determinacją w dążeniu do celu i otwarte na zmiany. Wiemy, że podstawą dynamicznego rozwoju jest zgrany, sprawdzony zespół.

Fabryka

Dzięki zespołowi wysokiej klasy specjalistów i konstruktorów, a także nowoczesnej fabryce, nie jesteśmy ograniczeni katalogiem. Nasi projektanci pozostają otwarci na pomysły i potrzeby klientów przy realizacji trudnych i nietypowych zleceń. Dzięki niezależnej produkcji możemy realizować również dedykowane rozwiązania.

Doświadczenie

Jesteśmy partnerem biznesowym działającym na światowym rynku od wielu lat. Dzięki naszemu doświadczeniu świetnie znamy potrzeby zarówno naszych Partnerów Handlowych, jak i ich klientów. Rozumiemy branże i na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy. Partnerzy cenią naszą lojalność i uczciwość, chętnie korzystają z naszego wsparcia merytorycznego i projektowego.

Jakość

Nasza oferta produktowa powstawała na przestrzeni lat w oparciu o faktyczne zapotrzebowanie naszych odbiorców. Zdobyte doświadczenie oraz wewnętrzne systemy kontroli na każdym etapie produkcji dają nam pewność, że fabrykę opuszczają produkty najwyższej jakości, spełniające aktualne wymogi klientów.

„NASZA FIRMA JAKO AKTYWNY UCZESTNIK W OBSZARZE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU, CHCE OSIĄGAĆ WIĘCEJ PRZY WYKORZYSTANIU MNIEJSZEJ ILOŚCI ZASOBÓW. ZOBOWIĄZUJEMY SIĘ DO TROSKI O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH PRACOWNIKÓW, KONSUMENTÓW I KLIENTÓW, A TAKŻE DO OCHRONY ŚRODOWISKA I JAKOŚCI ŻYCIA WSZĘDZIE TAM, GDZIE JESTEŚMY OBECNI. NASZĄ STRATEGIĘ REALIZUJEMY ROZWIJAJĄC ZRÓWNOWAŻONE, PRZYJAZNE ŚRODOWISKU PRODUKTY I OSZCZĘDNIE WYKORZYSTUJĄC ZASOBY NATURALNE W BEZPIECZNYCH PROCESACH PRODUKCYJNYCH, W BLISKIEJ WSPÓŁPRACY ZE WSZYSTKIMI NASZYMI PARTNERAMI W BIZNESIE ORAZ DZIĘKI OSOBISTEMU ZAANGAŻOWANIU I PROFESJONALIZMOWI NASZYCH PRACOWNIKÓW.”

ZESPÓŁ GORT

Wykorzystujemy czynnik chłodniczy przyjazny środowisku.

Projektujemy z myślą o wieloletnim użytkowaniu.

Stosujemy zasadę zrównoważonego rozwoju.

Świadomie wybieramy komponenty od sprawdzonych dostawców.

Powiększamy park maszynowy o energooszczędne urządzenia produkcyjne.