B2B  | 

Aktualności

NOWOŚĆ – OKAPY eco
2023-06-30

Gama okapów Gort została poszerzona o okapy w wykonaniu eco tj. w standardzie ekonomicznym. Została zachowana staranność wykonania wyróżniająca okapy marki Gort na rynku. Jednocześnie uproszczona konstrukcja umożliwia osiągnięcie niezwykle korzystnej proporcji jakość/cena. 

Wave Międzyzdroje Resort & SPA
2022-05-19

Restauracje z dwupoziomową kuchnią, wyposażoną w urządzenia dla profesjonalnej gastronomii marki GORT oraz indywidualne wykonanie okapów wentylacyjnych, spełniających wszystkie wymagania inwestora.

Jesteśmy pewni naszej jakości! Wydłużamy gwarancję na okapy aż do 7 lat!
2022-02-11

Okapy marki GORT są od lat doceniane przez branżę horeca w Polsce i krajach niemal całego świata. Ich technologiczne zaawansowanie pozwala na osiągnięcie wysokiej funkcjonalności i skuteczności filtracji. Po latach pracy nad najwyższą jakością okapów dla gastronomii oferuje na nie aż 7 lat gwarancji.

Rekordowe ceny gazu i prądu? Mamy sposób na oszczędności w sektorze HORECA!
2022-02-11

Rosnące ceny mediów, coraz wyższe ceny produktów i koszty pracy sprawiają, że bilans zysków i strat niepokoi przedsiębiorców, którzy zaczynają szukać oszczędności. Jak to zrobić skutecznie, nie zmniejszając jakości oferowanych dań i usług?

Kantyna GORT w bazie wojskowej US Navy w Redzikowie
2022-02-11

Dzięki własnemu parkowi maszynowemu i doświadczonemu zespołowi konstruktorów możemy śmiało podejmować wyzwania wymagające niestandardowych rozwiązań, czego świetnym przykładem jest właśnie kantyna w Redzikowie.

UWAGA!
2021-02-06

Przypominamy, iż od stycznia br. wszystkie nasze biura są ponownie do Państwa dyspozycji. Zapraszamy!

JUŻ JEST! – NOWY KATALOG GORT 2020
2020-03-06

W nowej edycji katalogu liczne nowości. Wersja elektroniczna katalogu dostępna do pobrania. Dla tych, którzy wolą pracować z papierowym katalogiem

UŻYTECZNE NADSTAWKI DO URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH
2019-11-06

System nadstawek do urządzeń grzewczych z Linii 700 i Linii 900 znakomicie ułatwia pracę w kuchni. Pozwala wygospodarować dodatkową przestrzeń odkładczą,

KOTŁY GORT W CKU STARGARD I 50 ROCZNICA
2019-10-21

Pod hasłem „Dają szansę i nadzieję” prasa donosi o 50-tej rocznicy Centrum Kształcenia Ustawicznego w Stargardzie. Kotły Gort widoczne w relacji z uroczystości.

taboret gazowy 13 kW
NOWY TABORET GAZOWY 13 KW – WYSOKA MOC
2019-09-09

Taboret gazowy o dużej mocy. Wysoka wydajność usprawnia pracę w kuchni. Stabilna konstrukcja umożliwia bezpieczne stosowanie dużych obciążeń.

drop-in
URZĄDZENIA DROP-IN W BISTRO W OPOLU
2019-08-22

Gama urządzeń do zabudowy (drop-in) Gort pozwala budować systemy wydawania potraw. Uzupełnienie stanowią eleganckie nadstawki przystosowane

PÓŁKA OCIEKOWA ZINTEGROWANA Z BAREM
2019-08-08

Półka ociekowa zintegrowana z półką hokerową podwyższa funkcjonalność baru. Ułatwia obsłudze utrzymanie higieny baru. Wygląda estetycznie i ładnie komponuje

URZĄDZENIA GORT W KANTYNIE W ŚWIDNICY
2019-07-20

Urządzenia Gort sprawdzają się w kantynach każdego rozmiaru – od niewielkich (jak np. kantyna w Świdnicy) do największych, których wymagana wydajność musi być dostosowana

BUFET CHŁODNICZY CENTRLANY Z NADSTAWKĄ
2019-05-20

Elegancki bufet chłodniczy z obszernymi wnękami na talerze i blatem z naturalnego czarnego kamienia. Bufet centralny, dostępny dla konsumentów z każdej strony, wykonany

LODÓWKA NA PRÓBKI ŻYWNOŚCI KIEDY NIEZBĘDNA?
2019-04-24

Lodówka na próbki żywności, widoczna na zapleczu restauracji czy w szpitalnej kuchni, to obok sprzętów, takich jak piece czy zmywarki, podstawowe

Na co zwrócić uwagę przy zakupie szafy na wino?
2019-03-26

Wraz ze wzrostem kultury picia wina w Polsce w przestrzeni miejskiej pojawia się coraz więcej lokali i restauracji zajmujących się serwowaniem wykwintnych i

Szafa magazynowa, czyli podstawowe wyposazenie kazdej profesjonalnej kuchni
Szafa magazynowa, czyli podstawowe wyposażenie każdej profesjonalnej kuchni
2019-02-19

Szafy magazynowe, obok regałów magazynowych, należą do podstawowego wyposażenia

Lada salatkowa w barze. Czy warto miec
Lada sałatkowa w barze. Czy warto mieć?
2019-01-25

Sukces punktu gastronomicznego może zależeć od wielu czynników. Lokalizacji, menu, jakości obsługi czy wystroju wnętrza.

BUFET IDEALNIE DOPASOWANY
2019-01-23

Wymiary bufetu precyzyjnie dopasowane do pomieszczenia i słupów konstrukcyjnych. W bufecie widocznym na zdjęciach zastosowano nieczęsto spotykane rozwiązanie – tj. nierdzewny blat.

Sufit wentylacyjny – zalety rozwiazania
Sufit wentylacyjny – zalety rozwiązania
2018-12-19

Wybierając lokal pod działalność gastronomiczną, warto wziąć pod uwagę wentylację. W tej branży to szczególnie ważne

bary
BARY „BLIŹNIAKI”
2018-08-24

Bary ze zdjęć to kolejny przykład realizacji z zastosowaniem rozwiązań marki GORT na zamówienie. Zdjęcia barów wykonane tuż przed zapakowaniem i przygotowaniem do transportu. 

GORT w Gdańsku
2018-02-05

Okazją do obejrzenia naszych urządzeń jest impreza FOOD-to-GO w Gdańsku. Dla zainteresowanych tematyką profesjonalnego wyposażenia dla gastronomii może to być

Zestaw bufetów w Luxemburgu
2017-10-19

Zestaw bufetów w Izbie Handlowej w Luxemburgu to kolejny przykład realizacji z zastosowaniem urządzeń i rozwiązań marki GORT na zamówienie. 

SUPERMARKET W KATARZE
2017-10-09

Prezentujemy kolejny przykład realizacji z zastosowaniem urządzeń i mebli marki GORT. Tym razem chodzi o supermarket w Katarze. 

RESTAURACJA Z SUFITEM WENTYLACYJNYM
2017-09-29

Restauracja z sufitem wentylacyjnym to przykład realizacji z zastosowaniem urządzeń i mebli marki GORT. Na zapleczu kuchennym znajdziemy urządzenia grzewcze z Linii 700, 

CIEKAWE STANOWISKO ROBOCZE
2017-08-29

Na zdjęciu stanowisko robocze zbudowane na bazie stołów chłodniczych, pod wspólnym blatem. Stoły chłodnicze zaopatrzone w szuflady i drzwi w układzie zgodnym z koncepcją użytkownika.

ŚNIADANIE MISTRZÓW NADCHODZI
2017-07-11

JUŻ ZA MIESIĄC Trzecie Podlaskie Śniadanie Mistrzów. Zapiszcie w kalendarzach, śledźcie profil imprezy. To wydarzenie kulinarne w sercu Białegostoku, w którym warto wziąć udział.

ELEGANCKI ZESTAW BUFETÓW
2017-06-05

Restauracja w hotelu uzdrowiskowym w Kamieniu Pomorskim to kolejna realizacja z zastosowaniem urządzeń chłodniczych marki GORT. Tym razem chodzi o zestaw bufetów, których wykończenie zostało skoordynowane z wystrojem wnętrz.

SZAFA NA WINO W DREŹNIE
2017-05-24

Restauracja w Niemczech to przykład realizacji z zastosowaniem urządzeń marki GORT i rozwiązań na zamówienie. Poszukaj inspiracji, popatrz na zastosowane rozwiązania. Być może któreś z nich zechcesz powtórzyć.

płyty grillowe chromowane
PŁYTY GRILLOWE CHROMOWANE
2017-05-11

Gama płyt grillowych LINII 700 Gort została wzbogacona o grille chromowane. Główne korzyści wynikające z zastosowania płyt grillowych chromowanych:

targi sas innowacje
POD PALMAMI :-)
2017-03-22

22 i 23 marca czekamy na Was w zielonogórskiej palmiarni. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, podczas imprezy SAS Innowacje 2017. Jeśli jesteś zainteresowany polskimi urządzeniami gastronomicznymi premium, nasze stoisko jest właśnie dla Ciebie.

KATALOG GORT
2017-02-08

Nasz nowy katalog już dostępny. Grubszy i bogatszy o wiele aktualnych informacji. Przydatny dla użytkowników, dla Partnerów, dla projektantów. Poręczny i czytelny stanowi wygodne narzędzie dla osób przyzwyczajonych i przywiązanych do idei pracy z materiałami drukowanymi. Dla tych, którzy wolą posługiwać się wersją elektroniczną, do pobrania plik PDF.  

nasza kuchnia testowa
NASZA KUCHNIA TESTOWA
2017-01-17

Gotowanie w naszej kuchni testowej w fabryce. Pod czujnym okiem doświadczonych pań kucharek urządzenia naszej marki przechodzą weryfikację. Jeśli chcesz potwierdzić sprawność urządzeń Gort przed zakupem, nasza kuchnia testowa jest właśnie dla Ciebie.

Targi Gastro Show
TARGI GASTRO SHOW
2016-10-27

Jesteśmy na targach Gastro Show Warszawa, w dniach 27-29 października. Zapraszamy do PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie (dobry dojazd). Dla tych, którzy mogą przyjechać, to dobra okazja aby poznać bliżej naszą fabrykę i nasze urządzenia.

bufet Gort
bufety chłodnicze
2016-10-12

Bufet chłodniczy często jest elementem wyposażenia hotelu. Prezentujemy kolejne przykłady bufetów chłodniczych. Jak wiele produktów naszej marki, tak i te bufety trafiły do hotelu poza granicami naszego kraju. Tym razem chodzi o Francję. 

bufet WBS w wersji białej
2016-08-26

Na ogół bufety z serii WBS są produkowane w brązowym, drewnopodobnym wykończeniu. Wybór koloru pozostaje po stronie klienta. Niedawno wybór jednego z klientów padł na wykonanie bufetu chłodniczego z serii WBS w kolorze białym. W serii bufetów

ŚNIADANIE MISTRZÓW (SOBOTA)
2016-08-11

W najbliższą sobotę (13 sierpnia) będziemy obecni na Drugim Podlaskim Śniadaniu Mistrzów. Park Branickich, od 10.00 do 16.00. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką profesjonalnych urządzeń gastronomicznych do odwiedzenia naszego stoiska.  

kuchnia gazowa Gort
kuchnia gazowa
2016-07-04

Nasza KUCHNIA GAZOWA spotyka się najwyraźniej z Waszym (tj. użytkowników) uznaniem. Musieliśmy zwiększyć produkcję najczęściej wybieranych modeli, co uczyniliśmy chętnie : ) Warto przy tej okazji podkreślić, że konstrukcja naszych urządzeń

profesjonalny bar
PÓŁOKRĄGŁY BAR
2016-06-28

Kolejny bar zmierza ku zakończeniu produkcji i kontroli jakości. Półokrągły kształt został wykonany z idealną precyzją. W przypadku barów o fantazyjnych kształtach jest to szczególnie istotne. Ten konkretny bar będzie pracował w dużym hotelu. W trakcie prac

KOCIOŁ WARZELNY
2016-06-03

KOCIOŁ WARZELNY przyda się wszędzie tam, gdzie trzeba przygotować posiłki dla dużej liczby żywionych. Im więcej posiłków do przygotowania, tym większy kocioł jest potrzebny. Produkujemy kotły o pojemności od 50 do 500 litrów, do wyboru zasilanie

bufet-mobilny- gort
Bufety mobilne
2016-05-31

Bufety mobilne to w ostatnim czasie już chyba trend. Wybór klientów pada coraz częściej na to właśnie rozwiązanie. To nie tak, że bufet mobilny jest zawsze lepszy od stacjonarnego, ale są sytuacje, gdy ta mobilność zdecydowanie jest pożądana. Jeśli w hotelu

Lodówka na próbki żywności
lodówka na próbki żywności
2016-05-22

Lodówka na próbki żywności – niewielka chłodziarka przystosowana do zgodnego z przepisami przechowywania próbek żywności w obiektach zbiorowego żywienia (typu zamkniętego). Ta w naszej ofercie jest w całości wykonana ze stali

bemary elektryczne
2016-05-20

Bemary elektryczne oferujemy we wszelkich odmianach. Ilość modeli bemarów w naszej ofercie robi wrażenie, ale dzięki temu, że oferujemy szeroki wybór, można dobrać odpowiedni bemar do każdej gastronomii, która

higieniczne blaty w barach
2016-05-19

Być może mieliście okazję zaobserwować, że bary w hotelach, restauracjach, dyskotekach i podobnych obiektach na ogół mają długi blat roboczy, który wygląda jak wykonany „z jednego kawałka blachy”. Jeśli bar jest

szafka na butlę gazową
2016-05-18

Pamiętacie szafkę na butlę gazową? Mowa o szafce z LINII 700. W szafce mieszczą się dwie butle. Można również wykorzystać szafkę do zabudowania innych pomocniczych sprzętów (np. zmiękczacz). Schowane w

bufet – fotka od klienta
2016-05-18

Dzięki uprzejmości zadowolonego klienta, który przesłał nam zdjęcia ze swego hotelu, możemy ponownie pokazać Wam bufet, który wcześniej oglądaliście na etapie Kontroli Jakości. Tym razem bufet stoi już na swoim

bufet dla hotelu
2016-05-18

Pewien urodziwy bufet przechodzi właśnie etap kontroli jakości. Został wykonany poprawnie, dokładnie, w bardzo estetyczny sposób. Tym samym jego droga do magazynu, pakowania i wysyłki jest otwarta. Nasze bufety są

mała kuchnia na zamówienie
2016-05-10

Na zdjęciu widać zabudowę na zamówienie. Jest przeznaczona dla niewielkiej kuchni w biurowcu. Zgodnie z zamysłem projektanta, wszystkie elementy zostaną w trakcie montażu połączone w jedną, higieniczną całość.

szafa do lodów
2016-04-28

Szafa do lodów (model FLR) jest przeznaczona do przechowywania lodów w kuwetach. Zbliża się sezon sprzedaży lodów, dlatego właśnie teraz przypominamy o tym urządzeniu. Jest stosowane zarówno do przechowywania 

ee
linia wydawcza w bistro
2016-04-28

Linia wydawcza, na którą dziś możecie spojrzeć znalazła zastosowanie w niewielkim bistro, gdzie można zjeść obiady zbliżone do domowych. Jakoś tak się złożyło, że w ostatnich dniach kilka linii wydawczych opuściło macierzystą

Agregaty do systemów centralnego chłodnictwa
2016-04-19

W przypadku obiektów z dużą ilością komór i urządzeń chłodniczych istnieje możliwość zastosowania centralnej instalacji chłodniczej z agregatem o zmiennej wydajności. Agregat z regulacją mocy dostosowuje swoją wydajność chłodniczą do aktualnego zapotrzebowania.

Linie wydawcze
2016-04-19

Linia wydawcza ze zdjęcia wkrótce pojedzie na obiekt i „rozpocznie pracę”. Linie wydawcze produkowane w naszej fabryce są starannie wykonane a urządzenia wchodzące w ich skład cechuje bezawaryjność. Między innymi z tych powodów są wybierane przez klientów.

Zerknij na kolejny wykonany BAR
2016-04-08

Każdy BAR jest inny, jednak wszystkie produkujemy z tą samą dbałością o jakość. Przed uruchomieniem produkcji baru, ustalamy wszelkie detale jego wykonania – m.in. kształt baru, jakie elementy będą wbudowane w blat, jakie elementy będą pod blatem itp.

Frytownice gazowe 2-komorowe z linii 700
2016-04-08

Meldujemy: zapas magazynowy frytownic gazowych 2-komorowych uzupełniony. Te na obrazku mają pojemność 2 x 8 litrów. Testowaliśmy je wytrwale (jak i inne urządzenia z LINII 700) żeby potem kucharze mogli na tych urządzeniach polegać. I mogą. 

Kotły warzelne (gazowe, elektryczne, parowe)
2016-04-08

Kolejne kotły powędrują za chwilę z magazynu na miejsce montażu. Będzie to zestaw widoczny na fotce. Dość często kotły „chodzą parami lub trójkami”.

Zamrażarki barowe
2016-04-08

Produkujemy profesjonalne bary, które niejednokrotnie pokazywaliśmy. A w niemal każdym barze trzeba coś chłodzić albo mrozić. Na fotce widzicie ten ostatni przypadek – porcję nowiutkich zamrażarek barowych.