Urządzenia chłodnicze

Czemu nie (GDYNIA)
2018-11-06

Restauracja bufetowa CZEMU NIE w Gdyni to kolejny przykład realizacji z zastosowaniem urządzeń i rozwiązań marki GORT. Tym razem chodzi o wyposażenie zaplecza kuchennego, zmywalni, przestrzeni magazynowej oraz 

Hotel Unicus Palace w Krakowie
2017-11-19

Hotel Unicus Palace w Krakowie to kolejny przykład realizacji z zastosowaniem urządzeń i rozwiązań marki GORT,  w której liczyły się staranne pomiary i precyzja wykonania poszczególnych elementów. 

Zestaw bufetów w Luxemburgu
2017-10-18

Kolejna realizacja z zastosowaniem urządzeń i rozwiązań marki GORT na indywidualne zamówienie. Tym razem chodzi o zestaw 7 bufetów i dwóch stanowisk kasowych w Izbie Handlowej w Luxemburgu.

Supermarket w Katarze
2017-09-29

Supermarket w Katarze to kolejny przykład realizacji z zastosowaniem urządzeń i mebli marki GORT. Stoły robocze, urządzenia grzewcze i chłodnicze stanowią tu nieodłączny element kilku stoisk spożywczych. Dołożyliśmy wszelkich starań, by sprostać

RESTAURACJA W NIEMCZECH
2017-05-11

Restauracja w Niemczech to przykład realizacji z zastosowaniem urządzeń marki GORT i rozwiązań na zamówienie. Poszukaj inspiracji, popatrz na zastosowane rozwiązania. Być może któreś z nich zechcesz powtórzyć. 

bufet Gort
Bufety chłodnicze
2016-10-14

BUFET CHŁODNICZY często jest elementem wyposażenia hotelu. Prezentujemy kolejne przykłady bufetów chłodniczych. Jak wiele produktów naszej marki, tak i te bufety trafiły do hotelu poza granicami naszego kraju.